Kaikkien Sudet Salibandyn joukkueiden kotipelit

Mobiilissa sivu on kokonaisuudessaan luettavissa vaakanäytöllä!

PäiväAikaPelipaikkaSarjaKotiVieras
29.9.20189.00Korian MonitoimitaloD2-aluesarjaSudet SBPelicans 06
29.9.201815.00Korian MonitoimitaloD2-aluesarjaSudet SBMäVi
6.10.201810.00Lyseon liikuntahalliE1-pojat KSSudet SB punainenSudet SB musta
6.10.201812.00Lyseon liikuntahalliE1-pojat KSPoNoVo mustaSudet SB punainen
6.10.201816.00Lyseon liikuntahalliE1-pojat KSSudet SB mustaPoNoVo keltamusta
7.10.201810.00Kuusankosken UrheilutaloB-pojatSudet SBSudet SB musta
7.10.201812.00Kuusankosken UrheilutaloB-pojatSudet SB mustaPoNoVo keltainen
7.10.201816.00Kuusankosken UrheilutaloB-pojatPelicans SBSudet SB
9.10.201819.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBÅIF/PSS
19.10.201819.00UttihalliA-pojatSudet SBSC Urbans
21.10.201815.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBJosba
27.10.201811.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat KS/SK Sudet SB mustaVarTa
27.10.201819.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat KS/SK VoimaSudet SB musta
28.10.201817.00Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBPoNoVo
2.11.201819.00UttihalliA-pojatSudet SBPelicans SB
3.11.201817.00Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVKlubiSudet SB
4.11.201810.00Kuusankosken UrheilutaloE2-pojat KSSudet SB mustaSC Jenga
4.11.201814.00Kuusankosken UrheilutaloE2-pojat KSPelicans SB NastolaSudet SB musta
4.11.201817.00Kuusankosken UrheilutaloE2-pojat KSSudet SB mustaMäVi
10.11.201815.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBRSS Panthers/FoSu
15.11.201818.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBPelicans SB
24.11.201815.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBKoovee
25.11.201815.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBM-Team
28.11.201818.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBKosken Dynamo
1.12.201815.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBTPS FT
8.12.201816.00Kuusankosken UrheilutaloM5DIVMySBSudet SB
8.12.201818.00Kuusankosken UrheilutaloM5DIVSudet SBMohicans
14.12.201818.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBHatsina
14.12.201819.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBSteelers
5.1.201912.00UttihalliA-pojatSudet SBHu-Pa
5.1.201916.00UttihalliA-pojatSB Welhot AkatemiaSudet SB
10.1.201918.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBSB Heinola
12.1.201911.00UttihalliB-tytöt KS/SKSudet SBHatsina
12.1.201917.00UttihalliB-tytöt KS/SKSudet SBSB Welhot
17.1.201918.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBVoima
20.1.201915.00Mansikka-ahon liikuntahalliC1-pojat 1-DIVSudet SBMerikoski SBT
26.1.201917.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBHappee
2.2.201917.00Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBKlubi
21.2.201918.30Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBTroopers
24.2.201914.00Kuusankosken UrheilutaloC1-pojat 1-DIVSudet SBHatsina
3.3.201910.00Kuusankosken UrheilutaloN2DIVSudet SBLASB ed
3.3.201917.00Kuusankosken UrheilutaloN2DIVTop TeamSudet SB
8.3.201919.00Mansikka-ahon liikuntahalliM2DIVSudet SBLöysätempo